amb VL 3.jpg

ZAREGISTRUJTE VAŠE DIEŤA
DO VŠEOBECNEJ AMBULANCIE pre deti a dorast

Prečo sa stať našim pacientom?

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 14.17.13.png

Vyšetrenia sú hradené z Vášho

zdravotného poistenia

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 8.27.41.png

Objednávanie

na presný čas

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 8.27.53.png

Komunikácia

online, email

a telefón

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 8.28.10.png

Príjemné a moderné

prostredie novej ambulancie

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 10.10.09.png

Ordinujeme aj v poobedných hodinách

Ako sa zaregistrovať do ambulancie?

TELEFONICKY

Zavolajte nám z pohodlia domova a my Vás radi zaregistrujeme. Všetko potrebné vyplníme za Vás a dohodneme si termín podpisu potrebných dokumentov. Po schválení zdravotnou poisťovňou sa stanete naším pacientom.

ONLINE REGISTRÁCIA

Vyplňte online formulár priamo na svojom počítači a následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín podpisu potrebných dokumentov. Po schválení zdravotnou poisťovňou sa stanete našim pacientom.

OSOBNE NA RECEPCII

Navštívte nás v MojaPoliklinika Bottova, prineste si občiansky preukaz a kartičku poistenca. Na recepcii spoločne vyplníme formulár, podpíšete sa. Po schválení zdravotnou poisťovňou sa stanete naším pacientom.

Preco a ako sa stat pcientom

O ambulancii

Na začiatku bola idea priniesť do Martina moderné zdravotnícke priestory s moderným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti.

Úlohu sa nám podarilo splniť a dnes našim pacientom ukazujeme, že medicína v 21. storočí sa dá robiť aj inak.

Mladý a zároveň skúsený personál, moderné priestory, aktívna komunikácia online aj offline, objednávanie na presný čas a aktívny prístup k pacientovi si už dnes pochvaľuje takmer 1000 pacientov.

Staňte sa aj Vy súčasťou poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ktorý nielen v Martine ukazuje ako má vyzerať Všeobecná ambulancia pre dospelých v 21. storočí.

Doktorka MUDr. Miroslava Chlebo Jenčová a jej kolektív sa na Vás budú tešiť.

Všetko vybavíme za Vás

Zmena všeobecného lekára bez starostí. Stačí sa registrovať, podpísať potrebné dokumenty, podľa dohody, na recepcií MojaPoliklinika Bottova alebo u Vás doma.

Komunikáciu s Vašim doterajším lekárom, zdravotnou poisťovňou a prenos zdravotnej dokumentácie zariadime my.

O ambulncii

Kto sa može stať našim pacientom?

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 10.37.24.png

Každý kto dovŕšil vek 18 rokov a má trvalý pobyt na území SR

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 10.37.35.png

Každý občan s platným verejným zdravotným poistením SR

Snímka obrazovky 2021-08-30 o 10.37.18.png

V posledných 6 mesiacoch nezmenil svojho všeobecného lekára

Najčastejšie otázky

Kto u Vás ordinuje?

MUDr. Miroslava Chlebo Jenčová, pani doktorka je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. V minulosti pôsobila ako lekár na I. Internej klinike SZU a ako praktický lekár v ambulancií v Žiline.

Ako postupovať pri prechode od iného lekára?

Štandardne jedným zo spôsobov registrácie - cez registračný formulár alebo telefonicky alebo osobne. My zariadime všetko ostatné.​

Kto sa môže stať pacientom?

Každý občan s platným verejným zdravotným poistením SR. Každý kto dovŕšil vek 18 rokov a má trvalý pobyt na území SR. V posledných 6 mesiacoch nezmenil svojho všeobecného lekára.

Ako sa objednáva na prvé vyšetrenie?

​Môžete sa objednať telefonicky alebo na podstránke ambulancie.

Beriete pacientov zo všetkých zdravotných poisťovní?

​Ano, prijímame pacientov zo všetkých slovenských zdravotných poisťovní. Zahraničné osoby a pacienti s nedoplatkom na zdravotnom poistení vyšetrujeme ako samoplatcov.

Možem prísť bez objednania, pokiaľ mám akútny stav?

Áno, máme vyhradený čas na pacientov bez objednania.

Je nutné vstupné vyšetrenie?

Nie, nie je potrebné.

Kde sa nachádza ambulancia?

MojaPoliklinika, Bottova 21, 036 01 Martin

Ak máte iné otázky, neváhajte kontaktovať našu recepciu: