top of page

Spravte pre seba viac ako doteraz.

ESTETICKÉ
ZÁKROKY

Botox Treatment
Využite našu uvádzaciu akciu
a získajte
zvýhodnenú cenu už NAVŽDY
Botox Injections

DÔLEŽITÉ:
Pre Vašu maximálnu spokojnosť pracujeme len s kvalitným botulotoxínom značky DYSPORT a vždy aplikujeme predpísané množstvá, čím dosahujeme dlhotrvajúci efekt.

Estetická aplikácia botulotoxínu

Získajte kvalitné a dlhotrvajúce výsledky vďaka

🌟 Získajte bezchybný vzhľad s našou špičkovou botoxovou aplikáciou! 🌟

✨ Vrásky a jemné línie sú súčasťou minulosti! S našou odbornou botoxovou aplikáciou dosiahnete hladkú a mladistvú pleť bez toho, aby ste stratili prirodzený výraz tváre.

👩‍⚕️ Naši skúsení lekári sa postarajú o Vaše priania a ponúknu Vám špeciálne prispôsobené riešenia na základe vašich individuálnych potrieb.

👁️‍🗨️ Vyhladzovanie výrazových línií, zmiernenie vrások či dokonca prevencia tvorby nových vrások - to všetko je možné s našou kvalitnou botoxovou aplikáciou.

💫 Dajte svojmu sebavedomiu a vzhľadu boost s naším špičkovým botoxom, ktorý je nielen o zlepšení vzhľadu, ale aj o vašom pohodlí a istote v každej situácii.

🌿 Bezpečné prostredie a starostlivá starostlivosť sú našou prioritou, takže môžete mať úplný pokoj vedomia, že ste v bezpečných rukách.

 

Získajte svoju žiarivú a mladistvú pleť ešte dnes! Kontaktujte nás a objavte úžasné výhody, ktoré botox môže priniesť do Vášho života.

Oxygenoterapia
inhalácia yabro martin.jpeg

55
EUR

V cene je 5 opakovaní terapie

Inhalácia YABRO 

Jednoduché, účinné a prírodné riešenie pre Vaše problémy s dýchacími cestami

Trpíte častými zápalmi dýchacích ciest? Neviete sa zbaviť sprejov do nosa po ich dlhodobom užívaní? Máte dlhodobý pocit suchosti slizníc, ktoré vedie k častému smrkaniu, krvácaniu z nosa, tvorenie chrastičiek vo Vašom nose?  Máme pre Vás jednoduché a prírodné riešenie. 

 

Inhalačným podaním liečiva YABRO sa v ňom obsiahnutá kyselina hyalurónová vstrebáva vo forme aerosólu do buniek dýchacieho systému. Jej účinkom sa zvyšuje prirodzená imunita nosovej/nosohltanovej sliznice, hydratujú sa a regenerujú tkanivá. U pacientov s chronickými ochoreniami dýchacích ciest napomáha  chrániť elastínové vlákna pred ich poškodením. Len neporušená sliznica v dýchacích cestách dokáže správne fungovať a efektívne sa brániť pred vírusmi, baktériami a inými alergénmi.

Inhalácia YABRO pomáha:

 

  • pri opakujúcich sa infekciách horných a dolných dýchacích ciest (prispieva k rýchlejšiemu vyčisteniu DC od hlienu, nečistôt a alergénov)

  • tlmiť suchý dráždivý kašeľ event. vlhký produktívny kašeľ 

  • zmierniť pocit suchosti sliznice 

  • pri problémoch s hlasivkami

  • po operačných zákrokoch (FESS, septoplastika, turbinoplastika...)

  • liečiť postcovidový syndróm  (long covid)

Inhalácia YABRO
bottom of page